Komfortowe Czytanie

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką ludzkość wymyśliła” -powiedziała Wisława Szymborska . Niestety zanika zwyczaj wspólnych spotkań i dyskusji o dobrej książce czy filmie. Chcemy stworzyć miejsce gdzie każdy dorosły i dziecko, będzie mógł przyjść i spokojnie i wygodnie zagłębić się w lekturze, a potem podzielić się wrażeniami. Prosimy o głosy na nasz projekt !

 

 

Kochani, rok temu pomogliście nam wygrać projekt, więc i w tym roku liczymy na Waszą pomoc. Zachęcamy Was gorąco do głosowania na projekt lokalnej grupy Aktywne Kurki. Bierzemy udział w programie Fundacji Tesco „Decydujesz, pomagamy”. Wygranie projektu pomoże nam stworzyć Komfortową Czytelnie.

Na czym polega zabawa ? Robimy zakupy w którymś z trzech sklepów sieci Tesco w naszej okolicy – Działdowo, Mława lub Nidzica, do p aragonu dostajemy żeton, który wrzucamy do „tuby” grupy Aktywne Kurki.

Dla Ciebie to drobny gest, a dla nas ogromny krok do spełnienia naszych marzeń! 🙂

Z góry dziękujemy za pomoc i prosimy o zaproszenie jak największej liczby znajomych z okolic Działdowa, Mławy i Nidzicy. Razem możemy WIELE !

Głosowanie trwa od 3.10 do 31.10.2017 roku.